O firmieWybór między marmurem a granitemCiekawostkiRodzaje granitupark maszynowy, cięcie granituZadaj pytanieKontakt

kominki
kominki
kominki

KOMINKI - Kto z nas nie lubi siedzieć przy ogniu, oczarowany pełnym zapierającym dech w piersiach, magicznym płomieniem?
Jest to miejsce, w którym przebywamy wyjątkowo często w miarę czasu który nam na to pozwala  przy dzisiejszym toku pracy . Kominek wygląda pięknie nawet wówczas, gdy nie pali się w nim ogień .  Stojące w pobliżu meble powinny z nim harmonizować, a obudowę kominka i jego najbliższe otoczenie należy zaprojektować ze szczególną uwagą, kładąc nacisk na jego znaczenie dekoracyjne i wyraz emocjonalny, kominek powinien zawsze zwracać na siebie uwagę i tworzyć  jedność z całym wnętrzem.

Bardzo często stosujemy kamień naturalny granit marmur  co sprawia  zę kominek staje się eleganckim i nadającym piękno całemu wykończenia , a jednocześnie jest praktyczny w utrzymaniu.

Kominek może pełnić tylko funkcję dekoracyjną. Wtedy rozpalamy w nim ogień na specjalne okazje. Może też być dodatkowym lub nawet podstawowym źródłem ogrzewania domu. Decyzję o postawieniu kominka najlepiej podjąć już na etapie projektowania domu. Ale jaki rodzaj kominka wybrać i jak go wykonać? Wybór wzorów kominków jest olbrzymi. Od tradycyjnych murowanych do nowoczesnych, niezwykle oryginalnych projektów. 

LINKI