O firmieWybór między marmurem a granitemCiekawostkiRodzaje granitupark maszynowy, cięcie granituZadaj pytanieKontakt

sto??y i stoliki
sto??y i stoliki
sto??y i stoliki

STÓŁ  - jest moim zdaniem centralnym miejscem naszej kuchni oraz stolikiem przy którym po powrocie  z pracy najczęściej zasiadamy do posiłków  sporządzanych przez naszych  najbliższych , konsumujemy, rozmawiamy. Jak widzimy stół jest nierozłącznym elementem naszej kuchni. Często nie przywiązujemy wagi do tego jaki on jest, a powinniśmy starannie dobrać go do potrzeb indywidualnych.

Stoły kuchenne można spotkać w różnych kształtach:

    a) Stoły okrągłe
    b) Stoły prostokątne
    c) Stoły kwadratowe
    d) Stoliczki narożnikowe
    e) Stoliczki półokrągłe

Stół nie powinien być za duży, ani za mały. Powinien być wykonany z solidnego materiału np: kamienia naturalnego - oczywiście pasującego do wystroju kolorystycznego naszej kuchni, jak i naszego dobrego samopoczucia. Stół posiada określone wymiary, które nie powinny być przekroczone. Często nasze kuchnie są dość małe by pomieścić duże stoły rodzinne dlatego nasza firma GRAN-POL  proponuje małe stoliczki  oraz pod indywidualne zamówienie klienta. Stoliczki mogą pełnić różne funkcje: ozdobna, konsumpcyjna, jak i podręczną.

Dobór wysokości stolika
Standardowe stoły mają 70-75 cm. wyższe, barowe – 110-120 cm.
Kupując stół, sprawdźmy, czy siedząc przy nim na krześle, swobodnie oprzemy łokcie na blacie
Każda kuchnia ma swój urok bardzo ładnie wyglądają stoliki o różnych kształtach w zależności  od potrzeb.
Granitowe, z kamienia naturalnego są najbardziej twarde  a zarazem trwałe na lata ,odporne  prawie na wszystko i bardzo praktyczne.
Wkomponowany stoli z blatem z kamienia naturalnego ,granitem do całości kuchni wygląda elegancko jest niepowtarzalny i ma swój urok.
Stoliki  takie można wkomponować przy ścianie oraz przy projektowaniu kuchni jednocześnie bardzo ładnie wyglądają blaty kuchenne  z kamienia naturalnego  do całości  kuchni i z tego samego  zrobiony stolik.

LINKI